Resultaten

DATUM PLAATS CONCOURS PUNTEN OPMERKINGEN
2015 Drachten Dutch Open (DOBC) 89 2e plaats
2014 Utrecht NBK (3e divisie) 95 Kampioen!
solistenprijs Marco Middelberg
2014 Surhuisterveen Survento Brass 198 1e plaats
2014 Uppermill UK Whit Marches 2014 91,5  GBP 75,-
2014 Denton UK Whit Marches 2014 161
2014 Friesland UK Whit Marches 2014 92  GBP 200,- + dagwinnaar
2014 Carrbrook UK Whit Marches 2014 186  GBP 125,-
2014 Tameside UK Whit Marches 2014 181
2013 Groningen NBK (3e divisie) 88 6e plaats
2013 Groningen Voorjaarsconcours 93,25 1e prijs + promotie
Voorjaarsconcours hoogste vd dag!
2012 Groningen NBK (3e divisie) 4e plaats
2012 Drachten Eurobrass 92 2e plaats
Eurobrass solistenprijs Robert Ernest
Eurobrass beste mars
2011 Drachten Eurobrass 91 Kampioen!
2011 Groningen NBK (3e divisie) 93 Kampioen!
2010 Drachten Eurobrass 174 4e plaats
2010 Groningen NBK (3e divisie) 85 5e plaats
2009 Etten-Leur Bondsconcours 86,42 1e prijs + prom.
2009 Drachten Eurobrass 170 3e plaats
2009 Groningen NBK (3e divisie) 86,5 4e plaats
2008 Drachten Eurobrass 178 3e plaats
2008 Rastede (D) Festival Jeugdensemble 86,83 1e prijs
2008 Groningen NBK (3e divisie) 93 2e plaats
2007 Drachten Eurobrass 178 4e plaats
2007 Groningen NBK (3e divisie) 84 7e plaats
2006 Drachten Eurobrass 173 2e plaats
2006 Hoogezand Bondsconcours 86 1e prijs
2006 Groningen NBK (3e divisie) 87 2e plaats
2005 Groningen NBK (3e divisie) 83 11e plaats
2004 Drachten Eurobrass 191 2e plaats
2004 Rastede (D) Festival B-band 2e plaats
2004 Stadskanaal Bondsconcours A-band 83,42 hoogste vd dag!
2004 Groningen NBK (3e divisie) 83 11e plaats
2003 Schiermonnikoog Muziekfestival B-band 80 2e prijs
2003 Drachten Eurobrass 199 4e plaats
2003 Groningen NBK (3e divisie) 91 2e plaats
2002 Hoogezand Bondsconcours B-band 80,5 1e prijs
2002 Hoogezand Bondsconcours B-band 85,92 1e prijs + promotie
2002 Drachten Eurobrass 206 2e plaats
2002 Groningen NBK (3e divisie) 92 CAMPIONE!!!
2001 Surhuisterveen Survento 191,5 2e plaats
2001 Rastede (D) Festival B-band 1e prijs met lof
2001 Hardenberg NBK (3e divisie) 86 5e plaats
2000 Hoogezand Concours 85,5 1e prijs + promotie
2000 Surhuisterveen Survento 201 4e plaats
2000 Rastede (D) Festival A-band 92,75 1e prijs met lof
2000 Rastede (D) Festival B-band 90,5 1e prijs met lof
2000 Hoogezand Bondsconcours B-band 84,92 1e prijs
2000 Zutphen NBK (3e divisie) 94 3e plaats
1999 Schiermonnikoog Muziekfestival B-band 83,75 1e prijs
1999 Surhuisterveen Survento 191 4e plaats
1999 Zutphen NBK (3e divisie) 92 2e plaats
1998 Surhuisterveen Survento 194 3e plaats
1998 Rastede (D) Festival B-band 95 1e prijs
1998 Zutphen NBK (3e divisie) 82 6e plaats
1997 Schiermonnikoog Muziekfestival B-band 96,5 1e prijs
1997 Surhuisterveen Survento 206,5 1e plaats
1997 Zutphen NBK (3e divisie) 92 2e plaats
1996 Leek Voorjaarsconcours A-band 300 1e prijs + promotie
1996 Surhuisterveen Survento 185 3e plaats
1996 Zutphen NBK (3e divisie) 87 3e plaats
1995 Leek Bondsconcours 295 1e prijs
1995 Surhuisterveen Survento 197 2e plaats
1995 Hoogezand Najaarsconcours B-band 279 2e prijs
1995 Zutphen NBK 90 Kampioen!
1994 Leek Bondsconcours A-Band 291 1e prijs
1994 Leek Bondsconcours B-Band 142,5 beoordeling
1994 Surhuisterveen Survento 4e prijs
1994 Rastede (D) Festival A-band 1e prijs met lof
1994 Rastede (D) Festival B-band 1e prijs met lof
1994 Hoogezand Najaarsconcours B-band 290,5 1e prijs
1994 Zutphen NBK (4e divisie) 89 Kampioen!
1993 Grootegast Bondsconcours A-Band 298 1e prijs
1993 Grootegast Bondsconcours B-Band 275,5 2e prijs
1993 Zutphen NBK (4e divisie) 85 4e plaats
1992 Leek Bondsconcours 288 1e prijs
1992 Zutphen NBK (4e divisie) 83 4e plaats
1991 Utrecht Nat. Brassband Festival 71,3 8e plaats
1990 Utrecht Open Nationaal Brassband Festival 75 3e prijs
1990 Drachten Nat. Brassband Concours 75 6e plaats
1989 Hoogezand Bondsconcours 301,5 1e prijs
1988 Groningen Frits Smienk
1981 Surhuisterveen Concours 2e prijs
Solistenprijs Jan Harm Plijter